top of page
_Y3A4466.jpg

VyriY House

rental tiny home / 2023

TYPE:  Rent house

STATUS: Built 

YEAR:  2023

SIZE: 30 sqm - 50 sqm

TEAM: Bogdan Kupriienko, Bogdan Pylys, Natalia Melko

PHOTOS: ⓒcodaua.com ⓒTaras Hipp

Реалізований проект на озері Сірка що поруч зі Львовом. Тут ми поставили два модулі CODA Unit для оренди, кожен розраховний на одну сім'ю. Замовники назвали це Vyriy, місце для відпочинку і роботи.

 

"Vyriй є, щоб тут раювати Як на морі, але біля Львова
2 будиночки🏡для відпочинку" (текст від власника).

 

Будиночок "Гніздечко” — стильний, лаконічний та продуманий до деталей, аби забезпечити Вам максимальний комфорт. Тут Ви знайдете все для тіла та душі. Якісні, природні матеріали дадуть відчуття єднання з природою. Краєвиди за панорамними вікнами милуватимуть око та подарують порцію натхнення (текст від власника).

Лаконічні інтерєри, все для чудового відпочинку і спокійної роботи на природі.

«Чайкa» — просторий двокімнатний будиночок на березі озера з неперевершеним краєвидом.У ньому є все необхідне: невелика кухня зі всім, що знадобиться для приготування їжі — від посуду до індукційної плити і кавомашини.Кімната-студіо стане для Вас чудовим місцем для праці, зосередження, пошуку натхнення та нових ідей (текст від власника).

Кімната-студія стане для Вас чудовим місцем для праці, зосередження, пошуку натхнення та нових ідей.
У «Чайці» є окрема відпочинкова кімната, оснащена просторим ліжком з ортопедичним матрацом. Постіль з вареної бавовни кольору хвої додасть відчуття затишку та комфорту.
У будиночку також є душова зі всіма необхідними засобами гігієни. Крім того, Ви зможете насолоджуватись неймовірним краєвидом на озеро та незабутніми сансетами, які відкриваються з великої тераси.