top of page
Ext_01.jpg

CODA unit

tiny house / 2021-...

TYPE:  Tiny house Public 

STATUS: In-progress 

YEAR:  2022-...

SIZE: 30 sqm - 50 sqm

TEAM: Bogdan Kupriienko, Bogdan Pylys, Natalia Melko, Sofia Dmytrash, Tania Valchyshyn, German Sokolov

PHOTOS: ⓒcodaua.com 

Представляємо вам модульний prefab house(попередньо виготовлений будинок) від нашої студії -  CODA Unit. Це модуль розміром 6(8)м. на 3м. зі спальнею, кухнею і санвузлом. Панорамні вікна, велика тераса і стильний вигляд. Перевагою CODA Unit є розроблена “блочна” система. Ми можемо зєднувати по декілька разом, для збільшення розміру будинку, а також розвивати іх на двох поверхові, що задовільнить найвибагливіших клієнтів.

Розташування

Готові будинки веземо на ділянки за допомогою тралів, а розвантажуємо колісним краном 50т. Для швикості установки ми використовуємо стовпчикові фундаменти, та геошурупи. Відповідно конкретно ці модулі можна встановлювати на ділянках куди зможе доїхати ця техніка. 

Конструктив

Основою каркасу є несуча, зварна металева конструкція в яку інтегрована деревяна рама. Як утеплення використовуємо піну- Icynene, товщиною 10см. Так забезпечуємо комфортне перебування протягом цілого року. Ззовні модуль оздоблюється по принципу вентильованого фасаду, що дає змогу ефективно виводити пару і використовувати різноманітні оздоблювальні матеріали. 

Модулі оснащені індивідуальним опаленням, а саме - інфрачервоні мати в підлозі, догрів інверторним кондиціонером і камін на дрова.

Також передбачається встановлення повітряних рекуператорів та витяжних анемостатів.

Планування 

Розроблені модулі реалізувати в трьох варіантах А7 А8 А9. 

А7 найменший 6на 3 метри з опенспейсом де міні кухня + спальня. А8 це 8 на 3 метри, трохи збільшили щоб вмістити диван. І найбільший А9 це обєднані два попередні, для збільшення вітальні і відокремлення спальні.

Інтер'єри 

Для внутрішнього оздоблення використовуємо природні та композитні матеріали сертифіковані в EU. В обмеблюванні використовуємо локальних майстрів, а для декорування додаємо автентичні українські елементи. Всі матеріали практичні, інтер'єр мінімалістичний з акцентом на екстер'єр.

Вартість станом на 23й рік

На сьогодні з реалізованих модулів маємо - VYRIY House. Вартісь якого вийшла - 1000$ за м2 з оздобленням. Термін виготовлення і встановлення до 2х місяців

Наші Плани

Маємо запити на префаб будинки в важкодоступних місцях, то ж зараз активно розробляємо нову концепцію малих попередньо виготовлених елементів. Також розробляємо повністю автономний юніт, який можна встановлювати в складно доступних місцях де відсутні комунікації.

bottom of page