top of page
vovch_0168.jpg

Rybak interiors

private house / 2019-2022

TYPE:  Private house 

STATUS:Built 

YEAR:  2019-2022

SIZE: 500 sqm - 1000 sqm

DESIGN: Rybak Anatolii, Bogdan Kupriienko, Bogdan Pylys, Nadya Lylo, Natalia Melko, Pavlo Lyakhovych, Daryna Chopyk

REALIZATION: CODA, building company of Antoniv Andriy

PHOTOS: ⓒcodaua.com ⓒAndrii Shustykevych

 Інтер'єри приватного буднку в Івано-Франківську.  Коецепцію планування переробили ще на початку будівництва, а до завершення "коробки" вже мали більшість погоджених візуалізацій.  Замовники мали вдосталь часу для вдосконалення побажань, тож в результаті ми мали по 8-10 варіантів на кожне з приміщень! 

 Зонально будинок поділений на більш приватні приміщення на другому поверсі і основні на першому. 

 З вхідного тамбуру потрапляємо в хол, де нас зустрічають фантастичні сходи на другий поверх. На право бачимо відкритий простір де об'єднані вітальня-їдальня-кухня. У вітальні є невелика камінна зона з панорамним вікном у внутрішній двір.

Далі кухня! Світлі фасади на фоні темного каменю. Рамка по периметру підкреслює приналежність до вишуканого стилю, а барна стійка своїм обємом розділяє їдальню від робочої зони кухні. Шкіряні барні стільці і скруглені форми столешні пасують до строгої архітектури кухні

Також на першому поверсі є приватний робочий кабінет власника. Стримані кольори з вишуканими текстурами дерева і звичайно ж шкіра, все це створює "кабінетну" атмосферу. Навпроти кабінету гостьова спальня з власним санвузлом.

Далі за герметичними дверима потрапляємо у спа зону. Де розташований 12ти метровий басейн, сауна, душ і санвузол

На другому поверсі коридор галерейного типу з якого потрапляємо до всіх спалень. Вікна-ліхтарі над сходовою мають електричне відкривання. Кольори стримані, акцент зміщено на текстуру каменю. В кінці коридору є технічне приміщенняя- пральня.