top of page
755_KredoBank_Lviv-HDR.jpg

Katedral workspace

bank office/ 2022-2023

TYPE:  Public  

STATUS: Complete

YEAR:  2022-2023

SIZE: 100 sqm - 500 sqm

TEAM: Bogdan Kupriienko, Bogdan Pylys, Sofia Dmytrash, Maksym Yevchuk, Vlad Litovchenko, Natalia Melko

REALIZATION: CODA,  KBgroup

PHOTOS: ⓒcodaua.com ⓒbezuglov.ua

Дизайн нового відділення Кредобанку — це поєднання історії та сучасності з використанням зручних та мобільних меблевих елементів. Це відділення, що стане візитівкою Банку в самому серці Львова. 

Відділення типу  «Co-working», місце зустрічей з партнерами та проведення нарад з колегами, місце обговорень та консультацій клієнтів.

 

Нам дісталося приміщення, яке довгий час мало різних орендарів і було закладом харчування. За роки користування воно обросло нашаруванням гіпсокартону, труб і різних комунікацій. Ми почали з того, що провели поверхневі демонтажі та запросили представників управління охорони історичного середовища для консультації і розуміння подальших дій. Концептуально ми розділили об’єкт на два простори: перший поверх — основний зал для роботи з клієнтами; підвальний поверх — конференц-зал і технічні приміщення.

Після очищення стін нам “відкрилася” красива цегла і додалася висота в деяких приміщеннях. Загальним фоном першого поверху ми зробили плитку — копія плитки виробництва Генрика Ебера початок XX століття. 

Щоб підкреслити цей стиль будинку додали тогочасні елементи в дизайні такі як шпон і латунні елементи. Зона 24\7  — невелике ізольоване приміщення\тамбур, що виконане в склі і має безпосередній доступ до кабінету завідуючого відділенням. Далі потрапляємо в операційний зал в якому присутня невимушена атмосфера затишного кафе, де можна спокійно поспілкуватися з менеджером.

Спустившись сходами в підвал, потрапляємо до коридору. Який ми пропонували зробити як галерею з короткотривалими виставками львівських художників. Також тут знаходяться зал для зустрічей, санвузол, кухня і гардероб для працівників. Конференц-зал — це приміщення з двох об‘ємів, що мають склепінчасту цегляну стелю. Стару паркетну підлогу відновили по периметру, щоб захистити стіни дали розбірний каркас в плитці з якого підсвітили цеглу. Старі проводки замінили на нові, які провели в швах між цеглою. Пошкоджені частини замінили на нові і підібрали шви в тон. Меблі в залі за призначенням взяли для лаунж зони і для проведення конференцій та переговорів. Таким чином маємо простір який легко трансформується під відповідні потреби.

На фото з детальними ракурсами видно поєднання матеріалів теракоти, дерева, латуні, плитки і текстур під бетон. Більшість меблів — авторські та виконані за нашим дизайном місцевими майстрами.

Фасади відновили згідно з паспортом опорядження. Вивіски і світильники мінімальні, та своїм стилем підкреслюють рівень відділення. Згодом, для контрасту, доставили кілька бетонних кашпо з зеленим тисом. В даному проекті були залучені наступні підрядники: KBgrup — ремонтно-оздоблювальні роботи; Roomio — всі вбудовані меблі, столи і панелі; Леокераміка — плитка, сантехніка; Галметалцинк — умивальник з нержавійки; Sigma — офісні меблі; Brooks — мякі крісла; 4corners — крісла; CODA — декори, світильники; Stellman — світлові натяжні стелі; Галсад — озеленення; МР Груп — рекламні елементи, вивіски, плівки.